Про адвоката:

 

Юридичний стаж – понад 12 років (з 2003 року).

В 2005 році закінчив академію у м.Києві та отримав повну вищу освіту по спеціальності «Правознавство» здобувши кваліфікацію – спеціаліст.

Працював у різних державних органах: виконавчої служби, управління юстиції, районної державної адміністрації.

За час роботи в державних установах тричі проходив навчання в Інституті при Президентові України та постійно підвищував свою кваліфікацію, що на сьогоднішній день завдяки отриманому досвіду допомагає надавати належний правовий захист своїм довірителям.

В січні 2010 році успішно склав іспити на отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в Одеській кваліфікаційно – дисциплінарній комісії адвокатури і того часу займаюсь адвокатською практикою.

З початку 2013 року занесений до реєстру адвокатів, які надають вторинну правову допомогу, в зв’язку з чим працюю при Вінницькому координаційному центрі з надання вторинної правової допомоги.

На сьогоднішній день тісно співпрацюю з Київською незалежною адвокатською групою, що також допомагає мені повно, всебічно та професійно надавати правову допомогу фізичним та юридичним особам у цивільним, господарським, сімейним, кримінальним справах. Захищаю інтереси свого довірителя в органах виконавчої служби, правоохоронних та судових органах, а також інших державних установах з різних правових питань.

Не зупиняючсь на досягнутому, постійно вдосконалюю власні знання шляхом підвищення кваліфікації.

 

Гарантую чесніть, добросовісність та порядність!!!